Zobrazují se příspěvky se štítkemSnídaně. Zobrazit všechny příspěvky
pátek 16. ledna 2015
Food Inspiration 3/56 2015 aneb snídaňový speciál
Pokud jste na mém blogu četli více než jeden příspěvek, asi jste pochopili, jak moc miluju snídaně. Nejlepší jídlo dne. Kaše, palačinky, wafle, čerstvé pečivo, buchty a bábovky, káva... Snídaně je důvod proč se za tmavého rána dokážu vyhrabat z postele, někdy se na ni těším už od večera a nejraději ji mám pořádně sladkou.
![]() |
| Nejvíc mňamózní snídaně - ovesné lívanečky, banán, trocha sojového jogurtu, arašídové máslo a kafe <3 |
úterý 30. prosince 2014
Jablíčkové lívanečky
Existuje lepší jídlo než jsou palačinky? A existuje něco, co vám po ránu může zvednout víc náladu? Když chodím do školy, nemám moc času si je dělat, ale o to víc se těším na víkendy. Tyhle jablečné jsou takové podzimní- vánoční. Jsou docela vláčné, takže pokud máte raději sušší palačinky, ruce pryč! :D
pondělí 17. listopadu 2014
neděle 19. října 2014
úterý 16. září 2014
sobota 13. září 2014
čtvrtek 11. září 2014
Banán, čokoláda & oříšky
Snídaně je snad moje nejoblíbenější jídlo dne. A vyjít z domu bez pořádné snídaně? To si nedovedu představit! Nebo sníst jen pár krekrů? Děkuji, nechci. A co takhle dát si něco sladkého, dobrého a teplého (což se skvěle hodí do nynějšího podzímního počasí)? Protože přesně taková kaše je. A navíc je dobře stravitelná a perfektně zasytí.
Přihlásit se k odběru:
Příspěvky
(
Atom
)




