Zobrazují se příspěvky se štítkemSnídaně. Zobrazit všechny příspěvky

pátek 16. ledna 2015

Food Inspiration 3/56 2015 aneb snídaňový speciál

6 komentářů :
Pokud jste na mém blogu četli více než jeden příspěvek, asi jste pochopili, jak moc miluju snídaně. Nejlepší jídlo dne. Kaše, palačinky, wafle, čerstvé pečivo, buchty a bábovky, káva... Snídaně je důvod proč se za tmavého rána dokážu vyhrabat z postele, někdy se na ni těším už od večera a nejraději ji mám pořádně sladkou. 

Nejvíc mňamózní snídaně - ovesné lívanečky, banán, trocha sojového jogurtu, arašídové máslo a kafe <3

úterý 30. prosince 2014

Jablíčkové lívanečky

7 komentářů :

Existuje lepší jídlo než jsou palačinky? A existuje něco, co vám po ránu může zvednout víc náladu? Když chodím do školy, nemám moc času si je dělat, ale o to víc se těším na víkendy. Tyhle jablečné jsou takové podzimní- vánoční. Jsou docela vláčné, takže pokud máte raději sušší palačinky, ruce pryč! :D

pondělí 17. listopadu 2014

Raw čokoládový shake

Žádné komentáře :

Tenhle koktejl je teď momentálně jeden z mých nejoblíbenějších "jídel". Neobsahuje skoro žádné tuky, perfektně zasytí a hlavně - jeho chuť by mohlo konkurovat těm nezdravým v kavárnách.

neděle 19. října 2014

Rychlovka : Toast s arašídovým máslem a banánem

2 komentáře :
Tenhle toast nevypadá zase tak tolik vábně, ale věřte mi, jeho chuť je prostě ohromující. Tohle jídlo je populární na snídani třeba v Americe, je to rychlovka a svůj toast si můžete vyšperkovat téměř jakkoliv.




úterý 16. září 2014

Pečená ovesná kaše - banánová

1 komentář :

Jsou rána, kdy se vám nechce vůbec nic, natož smažit palačinky, vařit kaše nebo něco podobného. Ale když víte, že máte nachystanou parádní snídani z minulého dne, vstává se vám hned veseleji. A tahle kaše je hlavně neskutečně dobrá.

sobota 13. září 2014

Špaldové lívanečky

Žádné komentáře :

Tyhle lívanečky jsou skvělé jak ke snídaní tak třeba i k obědu. Jsou z celozrnné mouky, takže dobře zasytí. A na jejich zdobení a skládání na sebe se můžete pořádně "vyřádit".

čtvrtek 11. září 2014

Banán, čokoláda & oříšky

Žádné komentáře :

Snídaně je snad moje nejoblíbenější jídlo dne. A vyjít z domu bez pořádné snídaně? To si nedovedu představit! Nebo sníst jen pár krekrů? Děkuji, nechci. A co takhle dát si něco sladkého, dobrého a teplého (což se skvěle hodí do nynějšího podzímního počasí)? Protože přesně taková kaše je. A navíc je dobře stravitelná a perfektně zasytí.